Jak zmierzyć stopę

Aby dobrze dopasować bucik, należy odrysować dociśniętą stopę do podłogi  i do najdłuższego punktu dodać 0,8 - 1cm.

My mierzymy paputki na spodzie od szwa do szwa.

Oferujemy Państwu tebelę rozmarów standardowych (+/- 2mm) z podaniem
przybliżonego wieku dziecka:


20 - 12,5 cm - 6-12 miesięcy
21 -  13 cm - 12 miesięcy
22 - 13,5  cm - 12-18 miesięcy
23 - 14 cm - 18 miesięcy
24 - 15 cm - 18-24 miesięcy
25 - 16 cm - 2-3 latka
26 - 16,5 cm - 3 latka
27 - 17 cm - 3-4 latka
28 - 18 cm - 4-5 lat
29 - 18,5 cm - 5 lat
30 - 19 cm - 5-6 lat 

O bucikach

Nasze paputki są mocne i starannie uszyte. Wykonane z wysokiej jakości, oddychających skór  naturalnych w których nie pocą się nóżki. 

Szczególną uwagę zwracamy na komfort, zdrowie i wysoką jakość produktu oraz zapewnienie maksymalnego komfortu podczas użytkowania dla waszej pociechy.  

Buciki Bonilo są idealne jako obuwie domowe dla niemowląt zaczynających stawiać pierwsze kroki oraz dla dzieci troszkę  starszych, które potrzebują wygodnych kapci. 

Świetnie sprawdzają się jako kapcie domowe, obuwie do żłobka i przedszkola, na miękki plac zabaw oraz świetne do chodzenia po miękkim podłożu takim jak trawa i piach co wspiera pracę mięśni stópek a co za tym idzie zdrowy rozwój.

O Nas

Firma Bonita jest małą rodzinną firmą produkującą obuwie lekkie dla dzieci ze skóry naturalnej. Pierwsze kapcie mama uszyła dla swoich dzieci a później dla innych dzieci w rodzinie i tak powstawały kolejne rozmiary. Z biegiem czasu paputki Bonilo przeszły kilka zmian i nie wykluczone że będą się zmieniały nadal aby coś było lepiej. 

Mój zawód nie jest związany ani z krawiectwem ani z produkcją obuwia ale lubię robić coś użytecznego i bardzo polubiłam to zajęcie. Bardzo się cieszę kiedy rodzice przysyłają mi podziękowania gdy wreszcie ich dzieci chodzą w kapciach i nie ślizgają się po podłodze. Szczególną uwagę zwracam na komfort, zdrowie i wysoką jakość produktu. Celem naszej firmy jest zapewnienie zdrowego rozwoju stopy dziecka oraz zapewnienie maksymalnego komfortu podczas użytkowania. Czasami nawet dla starszego rodzeństwa rodzice proszą o uszycie takich kapci a nawet sami dla siebie proszą o takie. Nie ma problemu – mogę uszyć i robię to z przyjemnością. Sama też przetestowałam. Rozmiar pośredni (niestandardowy) też szyję. Staram się każdego uszczęśliwić. Jestem również chętna uszyć wymyślone przez klientów wzory, można też skomponować wzór paputków w innej kolorystyce niż dostępne standardowo. 
W ostatnim czasie wprowadzone zostały dwa nowe rozmiary oraz wzory haftowane.   

 Działalność firmy to głównie sprzedaż krajowa detaliczna jak również zagraniczna. 

Zapraszam również firmy do zakupów hurtowych.